афротурист

Uczniowie ZSA na obsłudze konkursu kulinarnego zorganizowanego w ramach XIII Festiwalu Kuchni Greckiej na targach Eurogastro

DSC 0214Dnia 23.03.2018r. uczniowie naszej szkoły: Agnieszka Dziugieł, Izabela Witczak, Krystian Zdanowicz, Dariusz Zatorski z klasy II TKL oraz Michał Wójcik i Piotr Lewandowski z klasy III TKL obsługiwali prestiżowy konkurs kulinarny zorganizowany przez Teo Vafidis na targach Eurogastro w Warszawie.

W ramach XIII Festiwalu Kuchni Greckiej odbył się konkurs kulinarny, na którym ekipy kucharzy z całej Polski przygotowywały autorskie dania z wykorzystaniem oryginalnych greckich produktów. Zadaniem uczniów było mi.n. podawanie konkursowych potraw jury. Potrawy oceniało międzynarodowe jury, podzielone na sekcję profesjonalną w składzie: Jerzy Pasikowski, Giancarlo Russo, Robert Sowa, Artur Świerżewski, Kurt Scheller, Miltos Karoumpas, Tasos Protopsaltis, sekcję techniczną z Michałem Markowiczem i Patrykiem Kotarbą oraz  sekcję gwiazdorską, w której zasiedli: Łukasz Nowicki, Zygmunt Chajzer, Tomasz Kozłowicz.

Podczas obsługi uczniowie wykazali się pełnym profesjonalizmem, za co nagrodzeni zostali książkami ,,Filozofia Smaku” wraz z autografem autora i organizatora konkursu Teo Vafidis.

Zapraszam do obejrzenia fotoreacji

                                                                                                                                               Iwona Pavlidou

sadiogorod.net

Współpracujemy z hotelami:

sheraton

intercontinental

mariott

sofitelWarsawVictoria

okecie

westin