афротурист

ANIMATORZY CZASU WOLNEGO ZSA

 

          animator czasu wolnego Animacja hotelowa stała się w ostatnich latach nieodzownym elementem działalności hotelarskiej wielu obiektów, nie tylko w europejskich, lecz również w światowych kurortach. Jest coraz bardziej pożądanym przez potencjalnych nabywców produktem turystycznym. Istotne wydaje się zatem, aby w hotelach, zwłaszcza w tych zwanych „rodzinnymi”, takie usługi były dostępne, dlatego....w piątek 20 kwietnia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w szkoleniu i uzyskali certyfikaty ukończenia kursu Animatora Czasu Wolnego.

 

Gościliśmy trenerów firmy ANIMATOR z Krakowa, którzy nauczyli nas wielu gier, zabaw i ukladów tanecznych dla każdej grupy wiekowej. Pokazali sztukę modelowania balonów, malowania twarzy i robienia baniek za pomocą różnych akcesoriów a teraz pełnoletni kursanci mogą wybrać jedną z wielu ofert pracy w Grecji, Bułgarii, Turcji, Włoszech, Cyprze, Albanii oraz nad polskim morzem i brać udział w wielu eventach .

 

Mamy nadzieję, że to wydarzenie będzie początkiem owocnej współpracy naszej szkoły z firmą ANIMATOR z Krakowa. Z niecierpliwością czekamy na kolejne szkolenia :).

 

 

sadiogorod.net

Współpracujemy z hotelami:

sheraton

intercontinental

mariott

sofitelWarsawVictoria

okecie

westin