афротурист

Kalendarz 2017/2018

 

KALENDARZ NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego

4 września (poniedziałek) II ZSA E.Gańko, II TT M.Postolska

Zebranie rodziców

26 września (wtorek)

Wyjazd integracyjny

wrzesień/październik (Wychowawcy klas I)

Ślubowanie klas pierwszych

6 października (piątek) II TŻUiG K.Myszkowska

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października (piątek) II TŻiUG a J.Piskorz, I TT M.Górska ,      

Pielgrzymka maturzystów

18 października (środa) nauczyciele religii

Akademia z okazji Dnia Niepodległości

10 listopada (piątek) III TT J.Kulisz , II TH V.Stankiewicz.

Wystawienie propozycji ocen dla klas IV

13 listopada (poniedziałek)

Dzień otwarty

15 listopada (środa)

Wystawienie ocen dla klas IV

12 grudnia (wtorek)

Wystawienie propozycji ocen dla klas I-III

12 grudnia (wtorek)

Posiedzenie Rady Pedagogicznej dla klas IV (klasyfikacyjna)

19 grudnia (wtorek)

Akademia z okazji Bożego Narodzenia

22 grudnia (piątek) I TKL  J.Lipińska, III TH R.Kamińska-Kokot,          

Zimowa przerwa świąteczna

23 - 31 grudnia

Zebranie z rodzicami dla wszystkich klas – (powiadomienie o zagrożeniach w klasach  I-III) w klasie IV –podsumowanie semestru

4 stycznia (czwartek)

Egzamin część praktyczna – dokumentacja

1 dzień wolny od zaj.dyd. bez ZSZ i Branżowej Szkoły

10 stycznia (środa)

Egzamin część pisemna 2 dzień wolny od zajęć dydaktycznych bez ZSZ  i Branżowej Szkoły

11 stycznia (czwartek)

Wystawienie ocen dla klas I - III

12 stycznia (piątek)

Ferie zimowe

15 -28 stycznia

Rada klasyfikacyjna klasy I - III

30 stycznia (wtorek)

Zebranie z rodzicami

1 luty (czwartek)

KONIEC I SEMESTRU

2 luty (piątek)

Studniówka

3.02 (sobota) klasy maturalne - A. Korczyk, E. Wojtalewska-Lichota,           K. Jaworska, A. Siporska, A. Winczaruk.

Rekolekcje wielkopostne

Początek marca (poniedziałek-środa)

Wystawienie propozycji ocen klas maturalnych

16 marca (piątek)

Dzień otwarty

20 marca (wtorek)

Dzień wiosny – 3 dzień wolny od zajęć dydak.

21 marca (środa) zajęcia integracyjne w klasach

Akademia Katyńska

10 kwietnia (wtorek) I Branżowa Szkoła M. Pawlaczyk,                          II TKL K. Wierzbicka, III ZSZ B. Domagała

Wiosenna przerwa świąteczna

29 marca -3 kwietnia.

Wystawienie ocen klas maturalnych

17 kwietnia (piątek)

Rada dla maturzystów

24 kwietnia (wtorek)

Zakończenie zajęć w klasach maturalnych

27 kwietnia 2018 (piątek) III TKL E. Komuda, III TŻiUG b K. Czmoch

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych 4 dzień

30 kwietnia (poniedziałek)

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

odpracowany Świętem Kwiatów i

Smaków

2 maja (wtorek)

Pisemne egzaminy maturalne

5,6,7 dzień wolny od zaj. dyd. dla klas technikum, bez ZSZ (7 i 8 maja)

i Branżowej Szkoły

4 maja j. polski (piątek) cała szkoła

7 maja matematyka podstawowy (poniedziałek) tylko Technikum

8 maja j. angielski (wtorek) tylko Technikum

Wystawienie zagrożeń

18 maja (piątek)

Święto Kwiatów i Smaków

20 maja ( zielone świątki) lub 27 maja (niedziela) zespół organizacyjny, klasa II TT M. Postolska

Dzień otwarty

23 maja (środa)

Boże Ciało

8 dzień wolny od zajęć dydaktycznych

31 maja

1 czerwca

Wystawienie ocen

12 czerwca (wtorek)

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – pisemny

9 dzień od zajęć dydaktycznych

19 czerwca pisemny (wtorek)

Rada klasyfikacyjna 

19 czerwca (wtorek)

Dzień sportu

10 dzień wolny od zaj. dyd.

20 czerwca (środa) - bez wychowawców

Zakończenie rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych

22 czerwca (I TH W. Bieniek, I TŻiUG K. Adamiak) (piątek)

Egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie – praktyczny dokumentacja

26 czerwca (poniedziałek)

Rada plenarna

czerwiec

Ferie letnie

23 czerwca – 31 sierpnia 2017 r.

 

 

sadiogorod.net

Współpracujemy z hotelami:

sheraton

intercontinental

mariott

sofitelWarsawVictoria

okecie

westin